Noctuint
Certifikovaný partner Jedox
 
Poskytujeme služby vedoucí k maximálnímu využití Jedox aplikací v každodenní praxi controllerů, CFO i CEO. Patříme do celosvětové sítě certifikovaných partnerů německé společnosti Jedox, nabízíme nejkvalifikovanější služby s Jedox BI. Dáme vašim datům řád a optimalizujeme služby controllingu a plánování od nejhlubší úrovně.
 
 

Jedox na CeBIT 2014

Zveřejněno: 15. 03. 2014

CeBIT 2014 logo

Jedox, jeden z evropských vedoucích poskytovatelů Business Intelligence (BI) a Performance Managementu (PM), byl ústřední společností na CeBITu 2014. Získal tak příležitost předvést svůj Data First Modeling, jehož schopnost transformace přístupu k datům představuje pro podniky obrovský potenciál.

 

Data First Modeling od Jedoxu umožňuje uživatelům generovat BI a PM reporty přímo z dat o zásobách. Umožňuje uživatelům přeskočit některé mezikroky a nabízí jednoduchý přístup k inventárním datům, zejména z Excelu, a tím velice urychluje celý proces. "S Data First Modeling mohou uživatelé rychleji analyzovat data a snadněji vytvářet tzv. what-if scénáře. To usnadňuje i rychlejší a spolehlivější provádění prognóz. Je to naprosto samoobslužné," vysvětluje technický ředitel Jedoxu, Matthias Krämer.

 

Data First Modeling je nejnovější inovace od Jedoxu, jehož vizí je transformace Excelu jako jednoho z nejpoužívanějších nástrojů v oblasti BI na jeden z nejužitečnějších nástrojů, s uživatelsky velice jednoduše ovladatelným softwarem, který pomáhá uživatelům zvyšovat efektivitu. "Data First Modeling umožní dokonce i nováčkům BI jednoduše plánovat napříč jednotlivými odděleními, což masivně snižuje celkové náklady na zavedení softwaru," dodává Krämer.

 

Dalším důležitým bodem zájmu JEDOXu na CeBITU bylo optimalizované plánování. Na odborném veletrhu v Hannoveru Jedox BI experti vysvětlili, jak mohou pomocí kliknutí na tlačítko zamknout a odemknout jednotlivé části plánovací funkcionality softwaru a optimalizovat jejich plánovací process, jako vyhodnocení údajů o celkových výnosech.

Na závěr Jedox předvedl novou funkcionalitu pro prediktivní analýzu založenou na R globálním programovacím jazyku a prostředí. Tato funkcionalita prediktivní analýzy dovolí uživatelům vytvářet předpovědi založené na datech o stavu zásob, jako je agregace zákaznických skupin dle určitých kritérií.

"Plánujeme názorně předvést, že Jedox je průkopníkem na self-service BI a excelovskou optimalizaci. Těšíme se, že našim existujícím i potenciálním klientům a partnerům důkladně předvedeme naši inovativní technologii na největším světovém odborném IT veletrhu," vyjádřil se provozní ředitel Jedoxu, Bernd Eisenblätter.

 

Autor: Jedox; Zdroj: Jedox’s Trailblazing Self-Service BI Heads for CeBIT 2014

O dané problematice můžete diskutovat v LinkedIn skupině Jedox Profesionálové

 

Jedox Partner Award 2016   Jedox Certified Partner   Česko-německá obchodní a průmyslová komora
 
Jedox Partner roku
 
Certifikovaný partner Jedox
 
Člen Česko-německé obchodní a průmyslové komory

LinkedIn   Twitter   Facebook   Facebook   RSS

Noctuint s.r.o., Na Zámecké 1518/9, 140 00 Praha 4, IČ 017 11 962