Noctuint
Certifikovaný partner Jedox
 
Poskytujeme služby vedoucí k maximálnímu využití Jedox aplikací v každodenní praxi controllerů, CFO i CEO. Patříme do celosvětové sítě certifikovaných partnerů německé společnosti Jedox, nabízíme nejkvalifikovanější služby s Jedox BI. Dáme vašim datům řád a optimalizujeme služby controllingu a plánování od nejhlubší úrovně.
 
 

Jedox BI získal ocenění za IT inovace 2014

Zveřejněno: 01. 04. 2014

IT Innovation

Jedox získal vytoužené ocenění za IT Mittelstand Innovation 2014. Tato cena byla JEDOXu udělena na CeBITu 2014, největším informačním a komunikačním veletrhu na světě.

 

Počátečním podnětem k oceňování v oblasti Mittelstandu (malých a středně velkých společností) byla iniciativa pro německé SME a jejich soupeření o ocenění, které oslavuje inovativní a praktické informační a komunikační produkty, služby a řešení pro tento sektor. Jedox dostal cenu 2014 IT Innovation Award ve státě Badensko- Württembersko za průkopnické řešení založené na GPU in-memory BI technologii zpracování dat. Porota, skládající se z více než 100 vědců, zástupců z oblasti průmyslu a business publicistů, pochválila Jedox BI řešení za jeho inovátorskou technologii, schopnost oslovit scénáři z reálného světa a jeho naprostou vhodnost pro středně velké společnosti. Na předávacím ceremoniálu byl Jedox BI software oslavován jako "inovátorské řešení, které splňuje očekávání silné a rozsáhlé komunity a přispívá k jejímu pokroku".

Na jedenáctém ročníku a s mottem "Buďte součástí IT!", přilákala cena "IT Innovation Award" v roce 2014 rekordní počet soutěžících, více než 5000 IT společností soutěžících ve 41 kategoriích včetně 16 republikových vítězů a vítězů z Rakouska, Švýcarska a pro nejlepší začínající společnost.

 

Autor: Jedox; Zdroj: Jedox BI Wins 2014 IT Innovation Award

O dané problematice můžete diskutovat v LinkedIn skupině Jedox Profesionálové

 

Jedox Partner Award 2016   Jedox Certified Partner   Česko-německá obchodní a průmyslová komora
 
Jedox Partner roku
 
Certifikovaný partner Jedox
 
Člen Česko-německé obchodní a průmyslové komory

LinkedIn   Twitter   Facebook   Facebook   RSS

Noctuint s.r.o., Na Zámecké 1518/9, 140 00 Praha 4, IČ 017 11 962