Noctuint
Certifikovaný partner Jedox
 
Poskytujeme služby vedoucí k maximálnímu využití Jedox aplikací v každodenní praxi controllerů, CFO i CEO. Patříme do celosvětové sítě certifikovaných partnerů německé společnosti Jedox, nabízíme nejkvalifikovanější služby s Jedox BI. Dáme vašim datům řád a optimalizujeme služby controllingu a plánování od nejhlubší úrovně.
 
 

Východoevropský růst pomáhá dosahovat Jedoxu rekordních výsledků

Zveřejněno: 14. 04. 2014

Východní Evropa

Východní Evropa se stala v roce 2013 klíčovou oblastí růstu Jedoxu, která pomohla dosáhnout v uvedeném roce rekordních výsledků: Celkové tržby vzrostly o 10%, na téměř dvojnásobný podíl na celkovém BI trhu.

 

Mezinárodní trhy představovaly v roce 2013 poprvé přes 50% celkových příjmů a východní Evropa byla klíčovým zdrojem růstu. Jedox získal nové klienty napříč celým regionem, včetně Ruska, Litvy, Maďarska, České republiky a Slovenska.

V seznamu nových klientů jsou i ER Telecom, čtvrtá největší telekomunikační společnost v Rusku, která nyní využívá Jedox k plánování a analýze svých rozpočtů; Ruské ministerstvo zdravotnictví; a celosvětová zdravotnická společnost Fresenius Medical Care v Maďarsku. Navíc francouzský farmaceutický kolos Sanofi-Aventis implementoval Jedox BI software pro globální sestavování rozpočtu a plánovací účely ve svých pobočkách na Slovensku, v Moldavsku, Rumunsku a Řecku.

Noví klienti se šíří napříč celým průmyslovým spektrem v regionu: nejen v oblasti telekomunikací a zdravotnictví, ale Jedox je používán i v kosmetických společnostech, v potravinářském maloobchodě, ve spotřební elektronice, v IT systémech, ve strojírenství, v moderní výrobě, v přepravních službách, v energetice atd.

 

"Jedox je ve východní Evropě opravdu na dobré cestě. V tomto regionu jsme měli výborný rok a máme dobré předpoklady v tomto trendu pokračovat i v roce 2014," okomentoval to EMEA Regional Channels Director, Andreas Simon.

 

Autor: Jedox; Zdroj: Eastern Europe Growth Helps Drive Record Results at Jedox

O dané problematice můžete diskutovat v LinkedIn skupině Jedox Profesionálové

 

Jedox Partner Award 2016   Jedox Certified Partner   Česko-německá obchodní a průmyslová komora
 
Jedox Partner roku
 
Certifikovaný partner Jedox
 
Člen Česko-německé obchodní a průmyslové komory

LinkedIn   Twitter   Facebook   Facebook   RSS

Noctuint s.r.o., Na Zámecké 1518/9, 140 00 Praha 4, IČ 017 11 962