Noctuint
Certifikovaný partner Jedox
 
Poskytujeme služby vedoucí k maximálnímu využití Jedox aplikací v každodenní praxi controllerů, CFO i CEO. Patříme do celosvětové sítě certifikovaných partnerů německé společnosti Jedox, nabízíme nejkvalifikovanější služby s Jedox BI. Dáme vašim datům řád a optimalizujeme služby controllingu a plánování od nejhlubší úrovně.
 
 

Světová akce Jedox RoadShow se zastavila v Praze

Zveřejněno: 18. 06. 2014

Prezentace Andrease Simona

Po řadě evropských zemí, USA a Mexiku proběhl dne 12. 6. v Praze další ročník workshopu společnosti Jedox, na kterém byly představeny nejnovější trendy v oblasti Business Intelligence a Performance Managementu. Pánové Andreas Simon, Regional Channel Director, a Oliver Blauth, Senior Business Consultant, předvedli několika desítkám účastníků z řad finančních profesionálů novinky a nejlepší případy z praxe.

 

Pro posluchače byl velmi zajímavý princip „self-service Business Intelligence“. Podle jejich hlasování tvoří totiž Excel stále nejpoužívanější nástroj pro reporting, plánování a budgetování. Jeho výhodou je snadné používání, rychlost a nízká cena. Bohužel práce v něm přináší i nekonzistentnost, chybovost a náročnost na ruční úpravy při jakýchkoliv změnách.

 

Oliver Blauth předvedl rychlý a jednoduchý způsob, jak ze stávajících excelovských tabulek vytvořit flexibilní databázi, která umožňuje provádět tyto úkoly s minimem ruční práce. Podle dotazů a připomínek z publika pak v reálném čase měnil a doplňoval celý reportingový systém. Výsledek pak mimo jiné propojil do excelovského výstupu a do automaticky aktualizované manažerské PowerPointové prezentace.

 

Prezentace řešení zákazníka, Aleš MaršíkVelká pozornost byla při workshopu věnována přechodu z plánování pomocí ručního vyplňování a konsolidace dat v excelovských tabulkách na systém, který sám hlídá doplňování údajů jednotlivými spolupracovníky, kontroluje, zda jejich dílčí plán odpovídá prediktivní analýze, v jednoduchém dashboardu ukazuje postup přípravy budgetu, spravuje veškerá přístupová práva jednotlivých uživatelů a generuje workflow po každé uzavřené činnosti. To vše je možné jak ze stolního počítače, tak i z tabletu nebo mobilního telefonu. Díky automatizaci je plánování s Jedoxem rychlejší, snazší a přesnější.

 

Součástí RoadShow bylo i živé představení nové verze Jedox 5.1 včetně hlavních modulů jako R-integration, “data-driven modelling” a predictive analysis. Příklady z praxe ukázaly využití tohoto systému evropskými i zámořskými společnostmi. Vzhledem k tomu, že má Jedox 113 partnerů ve 29 zemích, bylo z čeho vybírat.

 

 

Jedox Partner Award 2016   Jedox Certified Partner   Česko-německá obchodní a průmyslová komora
 
Jedox Partner roku
 
Certifikovaný partner Jedox
 
Člen Česko-německé obchodní a průmyslové komory

LinkedIn   Twitter   Facebook   Facebook   RSS

Noctuint s.r.o., Na Zámecké 1518/9, 140 00 Praha 4, IČ 017 11 962