Noctuint
Certifikovaný partner Jedox
 
Poskytujeme služby vedoucí k maximálnímu využití Jedox aplikací v každodenní praxi controllerů, CFO i CEO. Patříme do celosvětové sítě certifikovaných partnerů německé společnosti Jedox, nabízíme nejkvalifikovanější služby s Jedox BI. Dáme vašim datům řád a optimalizujeme služby controllingu a plánování od nejhlubší úrovně.
 
 

Jedox oceněn mezi nejlepšími BI na světě

Zveřejněno: 22. 10. 2014

BARC BI

The BI Survey je nejrozsáhlejší výzkum mezi uživateli Business Intelligence na světě. Zpracovává ho nezávislá společnost Business Application Research Center (BARC). Celkově se ho zúčastnilo 3.224 uživatelů BI, z nichž 2.348 zodpovědělo na řadu detailních otázek. Porovnáváno bylo celkem 34 řešení pro Business Intelligence. V jakých kategoriích získal Jedox po zásluze vavříny?

 

Podle studie dosáhl letos Jedox celkově vynikajícího výsledku a to zejména v nejdůležitějších kategoriích, na které se všichni dodavatelé BI systémů soustředí. Mezi jeho největší přednosti patří rychlost zpracování dotazů (Query Performance). Je hodnocena výše než všechna konkurenční řešení z oblasti plánování a analýz. Uživatelé jsou také velmi spokojeni s výkonností Jedoxu všeobecně (Performance).

 

Další první místa získal Jedox v kategoriích hodnota vůči ceně (Price-to-Value Perception) a uživatelé, kteří na něm plánují, ho vyhodnotili jako nejlepší v kategorii Self-Service BI.

 

Stejně jako v předchozích letech obhájil Jedox první příčku v kategorii délka projektu (Project Length) a dostal se tak i před Microsoft Excel. Uživatelé velmi oceňují jeho agilitu (Agility), což je hodnocení shrnující tři různé podkategorie. Díky ovládání založeném na všeobecně známém „excelovském“ rozhraní je pro ně velmi snadné ho ovládat, snadno v něm vytvářejí a upravují reporty, potřebuje jen malé úsilí pro administraci, nabízí velkou flexibilitu a dobrou podporu mobilního Business Intelligence.

 

V mnoha dalších kategoriích se Jedox umístil mezi nejlepšími BI řešeními včetně těch mnohem dražších. Můžeme jmenovat například přínos pro firmu (Business Benefits), nízký počet administrátorů vůči běžným uživatelům (Seats per Admin), doporučení (Recommendation), spokojenost s výkonem (Performace Satisfaction), podpora dodavatele (Vendor Support), pružnost pro uživatele (Flexibility for User) nebo celková snadnost užívání (Ease of Use).

 

Studie The BI Survey 14 zpracovaná nezávislou výzkumnou společností opět potvrdila, že BI řešení od společnosti Jedox patří mezi nejlepší na světě a v řadě kategorií předčí mnohem dražší konkurenty. Úplné znění této studie si můžete stáhnout zde. Protože se jedná o delší text v angličtině, rádi vám jednotlivé přednosti Jedoxu vysvětlíme osobně a předvedeme na konkrétních příkladech z praxe.

 

 

Jedox Partner Award 2016   Jedox Certified Partner   Česko-německá obchodní a průmyslová komora
 
Jedox Partner roku
 
Certifikovaný partner Jedox
 
Člen Česko-německé obchodní a průmyslové komory

LinkedIn   Twitter   Facebook   Facebook   RSS

Noctuint s.r.o., Na Zámecké 1518/9, 140 00 Praha 4, IČ 017 11 962