Noctuint
Certifikovaný partner Jedox
 
Poskytujeme služby vedoucí k maximálnímu využití Jedox aplikací v každodenní praxi controllerů, CFO i CEO. Patříme do celosvětové sítě certifikovaných partnerů německé společnosti Jedox, nabízíme nejkvalifikovanější služby s Jedox BI. Dáme vašim datům řád a optimalizujeme služby controllingu a plánování od nejhlubší úrovně.
 
 

Hezké Vánoce

Zveřejněno: 16. 12. 2014

Vánoce

Rok 2014 byl pro společnost Noctuint přelomový. Rozšířili jsme náš tým a začali se intenzivně věnovat komunikaci se zákazníky. Spustili jsme nový web, na kterém v rámci blogu poskytujeme našim současným i potenciálním klientům užitečné informace z oboru. Ve spolupráci s centrálou společnosti Jedox AG a za účasti jejích čelních představitelů jsme na dvou akcích Jedox Roadshow prezentovali klientům výhody a novinky z tohoto informačního systému. Připravili jsme také první z řady školení na téma reporting a plánování pro finanční profesionály.

 

Úspěšný byl rok 2014 i pro samotný informační systém Jedox. Vyhrál řadu kategorií v prestižních výzkumech pořádaných renomovanými světovými společnosti, jako jsou Business Application Research Center (BARC) nebo Gartner. V konkurenci desítek různých řešení pro reporting a Business Intelligence byla oceněna rychlost Jedoxu při zpracování dotazů, snadnost užívání, rychlá implementace a nízké pořizovací i provozní náklady.

 

Rádi bychom Vám i Vašim blízkým popřáli hodně úspěchů v nadcházejícím roce 2015. Ať se Vám daří v profesionálním i soukromém životě. A ještě, než si otevřete na Silvestra šampaňské, mějte hezké a klidné Vánoce.

 

To Vám přeje celý tým společnosti Noctuint.

 

 

Jedox Partner Award 2016   Jedox Certified Partner   Česko-německá obchodní a průmyslová komora
 
Jedox Partner roku
 
Certifikovaný partner Jedox
 
Člen Česko-německé obchodní a průmyslové komory

LinkedIn   Twitter   Facebook   Facebook   RSS

Noctuint s.r.o., Na Zámecké 1518/9, 140 00 Praha 4, IČ 017 11 962