Noctuint
Certifikovaný partner Jedox
 
Poskytujeme služby vedoucí k maximálnímu využití Jedox aplikací v každodenní praxi controllerů, CFO i CEO. Patříme do celosvětové sítě certifikovaných partnerů německé společnosti Jedox, nabízíme nejkvalifikovanější služby s Jedox BI. Dáme vašim datům řád a optimalizujeme služby controllingu a plánování od nejhlubší úrovně.
 
 

Noctuint se stal členem Česko-německé komory

Zveřejněno: 20. 04. 2016

o2

Společnost Noctuint s.r.o. se již řadu let podílí na vývoji celosvětově úspěšného řešení Jedox, které umožňuje středním a větším firmám jednoduché a intuitivní plánování a reporting. Zároveň je partnerem německé společnosti Jedox AG pro Českou republiku, Slovensko a Polsko, kde ji obchodně zastupuje a řešení Jedox implementuje u konečných uživatelů.

 

Díky tomuto oboustrannému propojení české a německé společnosti jsme se rozhodli stát se členem Česko-německé obchodní a průmyslové komory (ČNOPK). Komora byla založena v roce 1993 s cílem aktivně podporovat obchodní spolupráci mezi Českou republikou a Spolkovou republikou Německo. Její členskou základnu tvoří v současné době 600 firem a stále se rozrůstá.

 

Německo je největším obchodním partnerem ČR v zahraničí a nejde jen o dovoz nebo vývoz zboží. Stejně jako u automobilového průmyslu i v případě Jedoxu vznikl za podpory českých vývojářů kvalitní německý produkt, který pak česká společnost nabízí na našem trhu.

 

Jsme si jisti, že i díky členství v ČNOPK poroste povědomí mezi českými manažery o efektivních způsobech plánování a reportingu a tím také k dalšímu rozšíření Jedoxu, který patří celosvětově mezi nejrychleji rostoucí řešení pro tyto účely.

 

Chcete se dozvědět o Jedoxu více? Zde se můžete registrovat zdarma na pražskou zastávku Jedox World Tour, která se koná 19. 5. od 9:00 do 12:30 v Praze na Smíchově.

 

 

Jedox Partner Award 2016   Jedox Certified Partner   Česko-německá obchodní a průmyslová komora
 
Jedox Partner roku
 
Certifikovaný partner Jedox
 
Člen Česko-německé obchodní a průmyslové komory

LinkedIn   Twitter   Facebook   Facebook   RSS

Noctuint s.r.o., Na Zámecké 1518/9, 140 00 Praha 4, IČ 017 11 962