Noctuint
Certifikovaný partner Jedox
 
Poskytujeme služby vedoucí k maximálnímu využití Jedox aplikací v každodenní praxi controllerů, CFO i CEO. Patříme do celosvětové sítě certifikovaných partnerů německé společnosti Jedox, nabízíme nejkvalifikovanější služby s Jedox BI. Dáme vašim datům řád a optimalizujeme služby controllingu a plánování od nejhlubší úrovně.
 
 

Jedox World Tour pošesté v Praze

Zveřejněno: 13. 06. 2016

Jedox World Tour Prague

Již tradiční akce německé společnosti Jedox AG představující její řešení pro plánování a reporting v řadě měst na celém světě se zastavila v Praze. Ta se tak ocitla ve společnosti takových metropolí, jako jsou Londýn, Paříž, New York, San Francisco, Kuala Lumpur, Tokio nebo Šanghaj.

 

Společnost Jedox AG zastupoval na pražském setkání její obchodní ředitel pro oblast Evropy, Afriky a Blízkého východu Andreas Simon. Představil svou společnost, která od založení v roce 2002 každoročně roste o více než 40 % a dnes její řešení Jedox používá 1 900 společností na 4 kontinentech. Celkem se jedná o 150 000 uživatelů a 27 různých jazykových verzí včetně češtiny.

 

Andreas Simon též zmínil přednosti Jedoxu spočívající ve shrnutí plánovacích a reportingových funkcionalit do jednoho řešení, snadné ovládání na bázi excelu, přístup kdekoliv přes PC, mobil nebo tablet a také jednoduchou implementaci a nízké celkové náklady na vlastnictví.

 

Marek Juda, obchodní a marketingový ředitel společnosti Noctuint s.r.o., která Jedox nejen implementuje a školí v zemích střední Evropy, ale zároveň se její tým programátorů od samého počátku podílí i na vývoji samotného Jedoxu, představil úspěšnou implementaci tohoto systému v O2 IT Services s.r.o., která je dceřinou společností O2.

 

Dále předvedl výsledky zcela aktuální studie nezávislé poradenské společnosti BARC, která porovnávala zkušenosti uživatelů s různými plánovacími nástroji včetně těch od firem Oracle, IBM nebo SAP. Dle „The Planning Survey 2016“ dosáhl Jedox na první místa ve 12 kategoriích u skupiny „Development-oriented planning solutions” a 7 prvních míst v dalších sledovaných skupinách. Úplné znění této studie si můžete stáhnout zde.

 

86 % organizací na světě stále používá Excel jako hlavní nástroj pro plánování a reporting. Na rozdíl od jiných řešení se ho nesnaží Jedox vytlačit a nahradit. Naopak využívá jeho všeobecnou znalost mezi uživateli a rozšiřuje ji doplněním databázových funkcí. Viya Zhynková předvedla na živo, jak snadno je možné původní excelovské tabulky a reporty použít jako základ pro Jedox a následně je využít pro plánování a reporting.

 

Přednáška jednoho z předních evropských odborníků na Business Intelligence pana Andrease Simona, živé ukázky Jedoxu, zkušenosti z implementací ve společnosti O2 IT Services s.r.o. i moderní prostředí technologického inkubátoru, kde se akce odehrávala, to vše přispělo k jejímu velkému úspěchu.

 

Děkujeme všem hostům, přednášejícím i spokojeným zákazníkům a již nyní se těšíme na Jedox World Tour 2017.

 

 

Jedox Partner Award 2016   Jedox Certified Partner   Česko-německá obchodní a průmyslová komora
 
Jedox Partner roku
 
Certifikovaný partner Jedox
 
Člen Česko-německé obchodní a průmyslové komory

LinkedIn   Twitter   Facebook   Facebook   RSS

Noctuint s.r.o., Na Zámecké 1518/9, 140 00 Praha 4, IČ 017 11 962