Noctuint
Certifikovaný partner Jedox
 
Poskytujeme služby vedoucí k maximálnímu využití Jedox aplikací v každodenní praxi controllerů, CFO i CEO. Patříme do celosvětové sítě certifikovaných partnerů německé společnosti Jedox, nabízíme nejkvalifikovanější služby s Jedox BI. Dáme vašim datům řád a optimalizujeme služby controllingu a plánování od nejhlubší úrovně.
 
 

Jedox modeloval v Berlíně váš úspěch

Zveřejněno: 07. 10. 2016

Jedox Partner Summit

Společnost Jedox AG pozvala své partnery z celého světa na již pátou konferenci pod názvem Model Your Success, která se tentokrát konala v centru Berlína ve stínu slavné východoněmecké televizní věže. Akce se zúčastnilo 180 zástupců více než 100 společností z 25 zemí, kteří Jedox implementují u svých klientů, ale také významní hosté z řad globálních IT firem, s nimiž Jedox AG spolupracuje.

 

Z našeho pohledu bylo hlavním bodem akce vyhlášení cen Jedox Partner Awards, kdy byla společnost Noctuint vyhlášena jako Jedox Regional Partner 2016. TUto poctu spolu s námi obdržely i další společnosti z Australie, Dánska, Francie, Israele, Japonska, Spojených Arabských Emirátů a Velké Británie. Více informací o ocenění najdete v tiskové zprávě zde.

 

V úvodu třídenní konference přednesl řeč pan Key-Ingo Greve, CEO společnosti Jedox AG. Připomenul úplně první setkání s partnery, kdy bylo přítomno 10 osob včetně zaměstnanců Jedoxu, a zmínil nejdůležitější novinky od poslední konference týkající se verze Jedox 7 včetně předpřipravených modelů řešení, rozvoj společnosti v Severní Americe, Austrálii a Asii a také nová globální partnerství, mezi něž patří kromě Microsoftu i společnost Qlik.

 

Nabídka hotových modelů pro plánování obchodu, financí, HR a mnoha dalších je jednou z hlavních novinek verze Jedox 7. Bude k dispozici v rámci nové sekce Marketplace. Modely jsou vytvořeny na základě nejlepších zkušeností z praxe získaných při stovkách implementací u zákazníků po celém světě. Více o Jedox 7 se dozvíte v připravovaném článku již brzy.

 

Řešení Qlik je často chybně vnímáno jako konkurence Jedoxu. Toni Adams, Senior Vice President Partners and Alliances společnosti Qlik představil posluchačům nejen toto řešení ale také strategické partnerství, které spolu Jedox a Qlik uzavřeli. Díky němu je možné plně využít výhod Jedoxu pro plánování a performance management a zároveň Qliku jako skvělého nástroje pro vizualizaci dat. Více o strategickém partnerství Jedoxu a Qliku si můžete přečíst zde.

 

Mezi hlavní priority Jedoxu patří podpora cloudu, pro který si jako hlavního partnera zvolil zmíněný Microsoft a jeho cloudové řešení Azure. Jered Wheeler, Global Director ISV Operations ve společnosti Microsoft, vysvětlil, jak pomocí partnerů typu Jedox AG rozšiřují svá řešení mezi další uživatele a jaké to pro všechny zúčastněné přináší benefity.

 

Globální konference Jedoxu pod názvem Model Your Success ale nebyla jen o proslovech a prezentacích. Našel se čas i pro networking, vzájemné předávání zkušeností, prohlídku Berlína a také povedený večírek v prostředí bývalé transformátorové stanice.

 

Věříme, že nový Jedox 7 se svými připravenými modely, globální rozvoj Jedoxu díky expanzi v Americe a Asii i strategické partnerství s předními hráči typu Microsoftu nebo Qliku přinesou úspěch nejen Jedox AG a Noctuintu, ale také všem našim uživatelům.

 

 

 

Jedox Partner Award 2016   Jedox Certified Partner   Česko-německá obchodní a průmyslová komora
 
Jedox Partner roku
 
Certifikovaný partner Jedox
 
Člen Česko-německé obchodní a průmyslové komory

LinkedIn   Twitter   Facebook   Facebook   RSS

Noctuint s.r.o., Na Zámecké 1518/9, 140 00 Praha 4, IČ 017 11 962