Noctuint
Certifikovaný partner Jedox
 
Poskytujeme služby vedoucí k maximálnímu využití Jedox aplikací v každodenní praxi controllerů, CFO i CEO. Patříme do celosvětové sítě certifikovaných partnerů německé společnosti Jedox, nabízíme nejkvalifikovanější služby s Jedox BI. Dáme vašim datům řád a optimalizujeme služby controllingu a plánování od nejhlubší úrovně.
 
 

Přichází Jedox 7

Zveřejněno: 01. 11. 2016

Jedox 7 přichází

Během listopadu 2016 plánuje společnost Jedox AG uvolnit pro uživatele nejnovější verzi svého řešení pro plánování a performace management Jedox 7. Co přináší nového?

 

Modely

 

Nabídka hotových modelů pro plánování financí, obchodu, HR a mnoha dalších oblastí je hlavní novinka verze Jedox 7. Bude k dispozici v rámci nové sekce Marketplace. Modely byly vytvořeny na základě nejlepších zkušeností z praxe získaných při stovkách implementací u zákazníků po celém světě.

Díky modelům se ještě více zrychlí implementace Jedoxu, která již nyní patří podle nezávislých výzkumných agentur mezi nejkratší v rámci srovnatelných řešení, uživatel bude mít jasnou představu, jak bude vše fungovat, a získá též jistotu, že jde o řešení prověřené při reálném používání.

 

Rychlejší plánování

 

Uživatelské rozhraní Jedoxu 7 bylo upraveno a rozšířeno tak, aby umožňovalo rychlejší a chytřejší plánování. Nové templaty, mapovací nástroje, workflow a wizardy pomáhají rychleji vytvořit nový model a provázat ho s datovými zdroji.

 

Mobilní přístup

 

Jedox 7 dále zlepšuje přístup uživatelů přes mobilní zařízení. Přináší vylepšené interaktivní dashboardy s možností intiutivního drillování dat až na základní jednotky, výběr více prvků současně nebo nový interface, který zjednodušuje práci na dotykových displejích. Mobilní zařízení více podporuje i nový designer, ve kterém uživatelé reporty tvoří.

 

Cloud

 

Podpora plánování v cloudu je dalším výrazným rysem Jedoxu 7. Uživatelé získají více kontroly, snadnější administraci a maximální ochranu svých dat. Jedox 7 je tak připraven fungovat jako on-premises řešení, hybridní ve spojení s cloudem nebo jako čistě cloudové.

K dispozici jsou nejen cloudové služby Azure strategického partnera Jedoxu společnosti Microsoft, ale podle legislativních požadavků EU také cloudy čistě evropské.

 

Reporty ve firemním stylu

 

V novém Jedoxu 7 je snadné nastavit veškeré reporty v souladu s firemním grafickým stylem.

 

Jazykové verze

 

Jedox 7 umožňuje doplnit ke všem parametrům modelu názvy v lokálních jazycích, což výrazně ulehčí práci společnostem působícím ve více zemích. Konkrétnímu uživateli se tak zobrazí veškeré reporty v jeho místním jazyce, aniž by tím byla narušena integrita modelu.

Vylepšení, která přináší nový Jedox 7, výrazně zjednoduší a zrychlí implementaci Jedoxu i každodenní práci s ním. Dávají uživatelům více možností, vyšší míru zabezpečení a zpřístupní jim zkušenosti získané při plánování ve firmách z celého světa.

 

 

 

Jedox Partner Award 2016   Jedox Certified Partner   Česko-německá obchodní a průmyslová komora
 
Jedox Partner roku
 
Certifikovaný partner Jedox
 
Člen Česko-německé obchodní a průmyslové komory

LinkedIn   Twitter   Facebook   Facebook   RSS

Noctuint s.r.o., Na Zámecké 1518/9, 140 00 Praha 4, IČ 017 11 962